27 mei 2018 - 20e Eiberrun

 

Uitslagen

25-01-2016 : 20:45
Hieronder vind u de uitslagen van de Eiberrun.
Vragen en/of opmerkingen over de uitslag kunt u via het contactformulier stellen aan de organisatie.
U heeft tot 5 dagen na afloop van het evenement de kans om opmerkingen te maken op de uitslag.

Uitslagen: Eiberrun 2018

UitsStNrPloeg/NaamPlaatsGbJrPltsTijdKm/UurTijd/Km
1BERKELLANDLOPERS1:33:39
1209 Bert klein Haneveld19611e29:0014,4834:08
1210 Joost van Oostrum19695e31:4413,2354:32
1208 Erik klein Kiskamp197113e32:5512,7594:42
1211 Eric Gussekloo196817e(33:41)12,4694:48
1212 Roland Kosters196428e(35:53)11,7055:07
2SAINT-GOBAIN ABRASIVES 11:35:29
1222 Sven Jagersma19962e30:1213,9074:18
1225 Steve Schoolbaar19707e32:1513,0234:36
1223 Patrick Ketterink197510e33:0212,7144:43
1224 Hugo van Alst199015e(33:22)12,5874:46
3MARIANUM 21:38:32
1246 Maarten Muller19794e31:2613,3624:29
1247 Philip Huinink19689e32:4312,8374:40
1245 Arjan Pat198620e34:2312,2154:54
1243 Javier Castilla de Marin198419e(34:35)12,1454:56
1244 Chantal Papen197725e(35:39)11,7815:05
4FRIESLAND CAMPINA1:43:21
1253 Hans Lammertink196612e32:5412,7664:42
1252 Willy Elschot196516e34:0912,2994:52
1254 Marty Overgoor196327e36:1811,5705:11
5SAINT-GOBAIN ABRASIVES 21:44:26
1229 Marcel Liebrand195911e33:0612,6894:43
1226 Rene Roessink196822e35:1711,9045:02
1227 Rene ten Arve197026e36:0311,6505:09
1228 Gerard Leusink196633e(39:09)10,7285:35
6BERKELLAND(LOPERS)1:45:49
1219 Cas van Gompel19548e32:2912,9304:38
1220 Eddy Spanjaard196623e35:1711,9045:02
1218 Mariette Bruggeman197429e38:0311,0385:26
1221 Maarten van Leeuwen198137e(39:58)10,5095:42
1217 Andres Visscher197339e(40:57)10,2565:51
7SAINT-GOBAIN ABRASIVES 31:52:07
1230 Jochem Jagersma199418e34:1112,2874:53
1231 Huub Bloemena196332e38:5710,7835:33
1233 Marco Waanders197331e38:5910,7745:34
1232 Jeroen Buitink198135e(39:39)10,5935:39
8MARIANUM 32:00:28
1248 Jerry Kerkdijk197134e39:2310,6645:37
1250 Mandy Stokkers199136e39:5310,5315:41
1251 Eline Schilderink199340e41:1210,1945:53
1249 Ciska Struiksma197144e(53:22)7,8707:37
9SAINT-GOBAIN ABRASIVES 42:02:28
1234 Rinie klein Tiessink196630e38:1710,9715:28
1237 Monique Muller196938e40:0210,4915:43
1236 Marko Versteegen196741e44:099,5136:18
1238 Diana Rosing197042e(45:25)9,2486:29
VAN WIJNEN 1DNF
1239 Peter Groot Zevert196321e(34:48)12,0694:58
1242 Ferenc Woolderink197224e(35:39)11,7815:05
MARIANUM 1DNF
1298 Peter van Aken19706e(32:01)13,1184:34
TEAM MOMBARG BETONDSQ
1215 Remon Honders19913e(30:17)13,8694:19
1213 Wilfried Gebbinck196414e(33:22)12,5874:46
1214 Roy Seggelinck198343e(48:03)8,7416:51
 

© 2016 Eiberrun ·

Terug omhoog